Kancelaria Notarialna

Korzystając z usług naszej Kancelarii, mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm i zaangażowanie, przy jednoczesnym zapewnieniu całkowitej poufności wszelkich spraw związanych i wynikających z dokonywanych czynności. Wierzymy, że będziemy mogli pomóc Państwu w każdej sprawie wymagającej profesjonalnej wiedzy notariusza.

Kancelaria Notarialna Angelika Spaleniak zlokalizowana jest w samym sercu Ostrowa Wielkopolskiego, czyli na ostrowskim Rynku, a dokładniej na północnej jego pierzei (między ulicami Raszkowską a Kaliską), na pierwszym piętrze kamienicy położonej przy ulicy Rynek 25.

Kancelaria notarialna pozostaje do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00, a także, po uprzednim zawiadomieniu telefonicznym, w soboty w godzinach od 10:00 do 13:00. Istnieje również możliwość dokonania czynności o innej porze każdego dnia tygodnia, po uprzedniej konsultacji z Notariuszem.

W sytuacji uzasadniającej czynność wyjazdową, ze względu na szczególne okoliczności, w jakich znalazła się osoba pragnąca sporządzenia czynności notarialnej, możliwe jest także jej dokonanie poza siedzibą Kancelarii.

wnętrze kancelarii notarialnej w ostrowie wielkopolskim - Angelika Spaleniak
Wnętrze Kancelarii Notarialnej w Ostrowie Wielkopolskim – Angelika Spaleniak

Angelika Spaleniak jest absolwentką Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Aplikację notarialną odbyła we Wrocławiu, gdzie zdobywała pierwsze doświadczenia zawodowe, będąc zatrudnioną na stanowisku aplikantki notarialnej. Po zdanym egzaminie zawodowym kontynuowała pracę, już jako zastępca notarialny, we Wrocławiu, a następnie w Warszawie.

Na stanowisko notariusza została powołana przez Ministra Sprawiedliwości w roku 2020, zaś na siedzibę jej kancelarii wyznaczony został Ostrów Wielkopolski.

Kontakt

Wszelkie informacje związane z czynnościami, które mają zostać dokonane przez Notariusza, są udzielane bezpłatnie w siedzibie Kancelarii, a także drogą telefoniczną bądź mailową.

W razie pytań związanych z planowaną czynnością notarialną zadzwoń: 600 173 581 lub skorzystaj z formularza kontaktowego